Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Kasım 2022
İnstagram Hesap Yönetimi
REKLAM ALANI
Anasayfa » Sosyal Medya » charlie d’amelio instagram takipçileri

charlie d’amelio instagram takipçileri

REKLAM ALANI
charlie d’amelio instagram takipçileri

Son zamanlarda, genç sosyal medya yıldızı tüm İnstagram fotoğraflarını silmek, arkadaşlarını ve ailesini takip etmemek ve hatta kendi hayran sayfasını takip etmemek için haberlerde yer aldı. Bu sert eylemlerin sebebi nedir? Sosyal medya yıldızının, yayınlarına verilen olumsuz yanıttan dolayı üzgün olduğu bildiriliyor. Sonuç olarak, İnstagram hesabını yeniden etkinleştirdi ve daha fazla takipçi çekmeye başladı.

Kavga söylentileri Charli ve Addison Rae’nin birbirini takip etmemesiyle başladı. İki yıldız ilk kez aynı zamanda popüler oldu ve her ikisi de dansa dayanıyor. Popülerlikleri hızla arttı ve ikisi şimdi Tiktok’ta en çok takip edilenler arasında. Oyuncu ve kız kardeşi, Kasım ayında video paylaşım sitesinde en çok takip edilen ilk on kişiydi.

İkisi, ilk TikTok videosunun 30 Mart 2019’da yayınlanmasından bu yana bağlantılıydı. Her iki hesabın da 100 milyondan fazla takipçisi var. Bu genç bir sosyal medya yıldızı için etkileyici bir başarı. Kendi sosyal medya hesabıyla aynı şöhret seviyesine ulaşması beş yıl alacaktı. Popülerliğine ek olarak, birçok moda markasıyla da ortaklık kurdu. Ancak, kızını içeren yakın tarihli bir İnstagram yayını hayranları arasında bir tepkiye neden oldu.

Aktrisin Addison Rae’yi Twitter’da takip edip etmediği belli değil. Hayranlarını nasıl ve ne zaman takip etmeye devam edeceği belli olmasa da, Twitter üzerinden hayranlarıyla iletişim halinde. Charli’nin dikkatini çekmeyi başaran Tommy Innit adında bir flamayı bile takip ediyor. Yıldızın İnstagram takipçileri düşmeye devam ederse, tekrar devam etme şansı vardır.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz