Web sitemize hoşgeldiniz, 06 Aralık 2022
İnstagram Hesap Yönetimi
REKLAM ALANI
Anasayfa » Sosyal Medya » İnstagram Takipçi Geri Sayım

İnstagram Takipçi Geri Sayım

REKLAM ALANI
İnstagram Takipçi Geri Sayım

İnstagram Takipçi Geri Sayım, İnstagram, kullanıcıların takipçi sayısını takip etmesini kolaylaştırdı. Geri sayım, kullanıcının önemli bir etkinliğe veya kilometre taşına geri sayıyormuş gibi görünmesini sağlamak için kişiselleştirilebilir. Ayarlarda, kullanıcılar geri sayımın rengini ve başlığını özelleştirebilir. Geri sayım profillerinin alt kısmında görünür ve istedikleri kadar tekrar kullanabilirler. Twitter’dan farklı olarak İnstagram takip edebileceğiniz kişi sayısını sınırlar. Hedefe ulaşmaya çalışmadan önce en az bir kişiyi takip etmek en iyisidir.

İnstagram Takipçi Geri Sayım

Takipçilerinizi takip etmenin bir başka harika yolu da İnstagram uygulamasını kullanmaktır. Bu uygulama size herhangi bir zamanda kaç takipçinizin olduğunu gösterecektir. İnstagram Hikayelerinize bir geri sayım etiketi bile ekleyebilirsiniz. Geri sayımınızı diğer sosyal medya platformlarında paylaşmak isterseniz, web sitenize veya blogunuza da ekleyebilirsiniz. 10.000 takipçiye ulaştıktan sonra, bir sonraki büyük hamlenizi açıklayabileceğiniz bir hikaye yayınlamayı seçebilirsiniz.

İnstagram mükemmel değil. Birkaç ünlü kişiyi takip etmek isteyebilirsiniz, ancak bu size doğru bir resim vermez. Web’de veya uygulamada gördüğünüz numara, uygulamada görüntülenen gerçek zamanlı numaradan farklı olabilir. Bunun nedeni, sayıların doğru olmaması ve düzenli olarak güncellenememesidir. Ancak, kitlenizi büyütme konusunda gerçekten ciddiyseniz, oyununuzun üstünde kalmak için instagram takipçileri geri sayımını kullanabilirsiniz.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz